Hakkımızda

ÇERKEZ HUKUK VE DANIŞMANLIK

Çerkez Hukuk ve Danışmanlık 2007 yılında Av. Mehmet Ali ÇERKEZ tarafından Ankara’da kurularak Hukuk Danışmanlığı ve Avukatlık hizmetleri vermeye başlamıştır. Halihazırda deneyimli avukatlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Deneyimli ve alanında uzman avukatlarımız sürekli gelişime açıktır. Çalışanlarımız, ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı, sistematik ve sonuca dönük çalışma prensiplerini benimsemişlerdir. Üretken yapısıyla Çerkez Hukuk ve Danışmanlık, hem kurumsal hem de bireysel tüm müvekkillerine en iyi hukuk hizmetini vermeyi kendisine hedef edinmiştir. Büromuz başta Ankara ve İç Anadolu bölgesi olmak üzere tüm ülkede ceza hukuku, aile hukuku, iş hukuku, sözleşmeler ve borçlar hukuku, ticaret hukuku ve şirketler alanlarında müvekkillerine ve danışanlarına profesyonel hizmet vermektedir.

Hukukun üstünlüğüne, evrensel hukuk değerlerine ve Hukuk Devleti ilkesine  inancımız sonsuz olup, hem kişisel hem de toplumsal adaletin gerçekleştirilmesini büyük bir tutkuyla arzuluyoruz. Tamamen hukuki uyuşmazlığa odaklanarak, sonuca ve çözüme yönelik çalışmalarımız ile sürekli gelişim prensibimiz temel çalışma dinamiğimizdir.

Bu anlayışla sizlere de  hukuki konularda hizmet vermekten mutluluk duyarız.